top of page

Zbiórka: Karetka Kontenerowa do ratowania zdrowia i życia dzieciPomóż nam pokonać przeszkody, wpłać najwyższą darowiznę na siepomaga.pl i weź udział w wydarzeniu Gwiazdy na Offroad 2024.


Karetka kontenerowa


Razem z Fundacją Fun & Drive Dzieciom, która została stworzona z chęci pomocy najmłodszym, będziemy zbierać na zakup największej w Europie karetki kontenerowej dla dzieci. Tego typu karetka jest czymś nowym w naszym kraju. Jest większa, bezpieczniejsza, bardziej zaawansowana i droższa niż zwykłe ambulansy. W razie wypadku, przewrócenie jej jest niemożliwe, a kontener w łatwy i szybki sposób można przełożyć na nowe podwozie. Karetka posiada możliwość dojścia do małego pacjenta z trzech stron, lepszą izolację termiczną, więcej miejsca dla ratowników i sprzętu medycznego. Jej wnętrze jest wyklejone komiksami i bajkami oraz wyposażona jest w specjalny uchwyt do iPada. Wszystko to ma na celu obniżenie poziomu stresu małego pacjenta podczas transportu.


Pierwsza karetka kontenerowa już udziela pomocy poszkodowanym w wypadkach dzieciom i statystycznie ratuje troje dziennie.


Razem pokonamy przeszkody, nie tylko te na drodze, ale również te życiowe - razem możemy sprawić, że dzięki nowoczesnej karetce kontenerowej, dzieci poszkodowane w wypadkach będą miały większe szanse na przeżycie i szybszy powrót do zdrowia.


 

Razem z Tobą pokonamy przeszkody


Razem pokonamy przeszkody - aktywnie wspierając te słowa i Ty możesz pojawić się na wydarzeniu Gwiazdy na Offroad 2024. Podczas eventu gwiazdy i celebryci zmierzą się w kilkuetapowej konkurencji na Poligon4x4. Rywalizacja i presja czasu będzie ich wrogiem, a spokój i bezpieczna jazda przyjacielem. Choć wydarzenie ma charakter zamknięty, to wspierając zakup karetki z nami masz szansę stanąć pośród gwiazd i zobaczyć, jak poradzą sobie w konkurencji.


Aby uzyskać bilet wstępu przelej wybraną przez siebie kwotę, a następnie skontaktuj się z nami na Facebooku (@Poligon4x4), abyśmy mogli zweryfikować Twoją wpłatę.


Bilet na wydarzenie przekażemy pięciu osobom, które dokonały weryfikacji oraz wpłaciły najwyższy datek na rzecz Fundacji Fun & Drive Dzieciom. Informację o osobach, które uzyskały bilet opublikujemy 11 kwietnia na naszym fanpage na Facebooku oraz w wiadomości prywatnej.Partnerzy wydarzenia:Comments


bottom of page