top of page

Zbiórka na Karetkę Kontenerową
Razem pokonamy przeszkody, nie tylko te na drodze, ale również te życiowe - razem możemy sprawić, że dzięki nowoczesnej karetce kontenerowej, dzieci poszkodowane w wypadkach będą miały większe szanse na przeżycie i szybszy powrót do zdrowia.
Karetka kontenerowa


Wydarzenie charytatywne Gwiazdy na Offroad 2024 organizujemy razem z Fundacją Fun & Drive Dzieciom, która została stworzona z chęci pomocy najmłodszym. Zbieramy na zakup największej w Europie karetki kontenerowej dla dzieci. Tego typu karetka jest czymś nowym w naszym kraju. Jest większa, bezpieczniejsza, bardziej zaawansowana i droższa niż zwykłe ambulansy. W razie wypadku, przewrócenie jej jest niemożliwe, a kontener w łatwy i szybki sposób można przełożyć na nowe podwozie. Karetka posiada możliwość dojścia do małego pacjenta z trzech stron, lepszą izolację termiczną, więcej miejsca dla ratowników i sprzętu medycznego. Jej wnętrze jest wyklejone komiksami i bajkami oraz wyposażona jest w specjalny uchwyt do iPada. Wszystko to ma na celu obniżenie poziomu stresu małego pacjenta podczas transportu.


Pierwsza karetka kontenerowa już udziela pomocy poszkodowanym w wypadkach dzieciom i statystycznie ratuje troje dziennie.

 

Partnerzy wydarzenia:Comments


bottom of page