top of page

Rozpocznijmy współpracę!

_DSC1246.jpg

Trasa
Offroad

Trasa Offroad
Szczegóły

Tor Offroad Gora Kalwaria

Długość

Dzięki trzem Strefom Freeride długość trasy jest płynna i zmienia się, zależnie od potrzeb. Na trasie spędzimy od 1 do 3h, pokonując od 4 do 7km.

Wzniesienia

Na Trasie Offroad wzniesienia znajdują się pomiędzy poziomem 136, a 151 m.n.pm. Ich całkowita amplituda wynosi ok. 15 metrów.

Poziom

Trasa Offroad przeznaczona jest zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych. Dzięki trzem Strefom Freeride, każdy kierowca znajdzie coś dla siebie.

Przeznaczenie

Dzięki swojej różnorodności, Trasę Offroad pokonać można autem terenowym, SUVem, Crossoverem, ATV czy UTV.

O Trasie

Trasa Offroad znajduje się dookoła obiektu oraz w okolicznych lasach, a status jazd po niej jest uregulowany prawnie. W ramach trasy przewidziane są trzy Strefy Freeride, które sprawiają że 4km to minimalna odległość, którą możemy pokonać. Strefy różnią się od siebie poziomem trudności oraz nawierzchnią. Różnorodność trasy pozwala na przejazd zarówno SUVami, Crossoverami, jak i autami terenowymi.

Sprawdź nasze pozostałe tory:

Jesteśmy częścią spółki Emotivo, poznaj inne nasze marki:

Nowe standardy
jakości i bezpieczeństwa

Jednym z głównych założeń projektu Poligon4x4 Offroad Park jest wprowadzenie nowych, wyższych standardów jakości oraz bezpieczeństwa na rynku obiektów offroadowych. Elementy te opracowywane są przez licencjonowanych instruktorów, zawodowych kierowców i zespół specjalistów ds. jakości i rozwoju marek Emotivo Sp. z o.o.

bottom of page