top of page
_DSC0420.jpg

Zostań

Operatorem

Tory i trasy na Poligon4x4 Offroad Park

​W Offroad Park Poligon4x4 znajduje się dodatkowo Tor Quadowy. Posiada on trzy konfiguracje tras - szkoleniową (430m) oraz dwie zaawansowane (870m i 920m). Sam Tor Quadowy otoczony jest przez prostą i szybką do pokonania Trasę Techniczną.

Trasa Offroad zawiera w sobie aż 3 Strefy Freeride, dzięki którym jej długość wynosi od 4 do ok. 7 kilometrów. Posiada zróżnicowany poziom trudności, rozmaite nawierzchnie i sam czas przejazdu od 60 do 180 minut. Przeznaczona jest do jazdy autami terenowymi, SUVami oraz crossoverami.

Unikalnym elementem obiektu jest najbardziej rozbudowany i największy w Polsce Tor Prezentacyjno-Treningowy. Składa się z 20 modułów o łącznej długości ok 1500m i jest idealnym rozwiązaniem do testów pojazdów, jak i poszczególnych systemów producentów branży automotive. Jest również doskonałym miejscem do prezentacji modeli aut terenowych, SUVów oraz crossoverów przez dealerów samochodów.

Ubezpieczenia NNW

Pierwszej Pomocy

Pogotowia

Straży Pożarnej

Oferujemy możliwość zagwarantowania:

Dogodna lokalizacja w centrum Polski

Background_Panels.png

Wsparcie

Sprzedaży

Wykonując usługi na Poligon4x4 uzyskujesz klientów i wsparcie sprzedażowe z marek Go-Racing i Prezentmarzeń.

Wsparcie

Reklamowe

Jesteś reklamowany poprzez promocję Poligon4x4 w sieciach IMS i reklamach video w centrach handlowych w Polsce.

Wsparcie

Marketingowe

Podczas współpracy otrzymujesz oferty udziału w akcjach marketingowych Prezentmarzeń i Go-Racing.

Sieć

Dystrybucji

Sprzedaż Twoich voucherów w sieci Prezentmarzeń w ponad 10 centrach handlowych w centralnej Polsce

Wspieramy Cię na każdym kroku!

Zaczynając współpracę z Poligon4x4 Offroad Park możesz liczyć na profesjonalne wsparcie licencjonowanych instruktorów sportów samochodowych oraz firmy Emotivo, która posiada ponad dwunastoletnie doświadczenie na rynku czasu wolnego. W naszym portfelu są marki takie jak: Prezentmarzeń, GO-Racing, exp-pro, Funzeum czy event Formula Drive - Poprowadź Bolid F1.

Jesteśmy częścią spółki Emotivo, poznaj inne nasze marki:

Rozpocznijmy współpracę!

Nowe standardy
jakości i bezpieczeństwa

Jednym z głównych założeń projektu Poligon4x4 Offroad Park jest wprowadzenie nowych, wyższych standardów jakości oraz bezpieczeństwa na rynku obiektów offroadowych. Elementy te opracowywane są przez licencjonowanych instruktorów, zawodowych kierowców i zespół specjalistów ds. jakości i rozwoju marek Emotivo Sp. z o.o.

bottom of page