top of page
D12A0288.jpg

Tor Quadowy

Pierwsza Nitka

Pierwsza i najłatwiejsza nitka Toru Quadowego jest zarazem trasą szkoleniową. Dzięki niskiej amplitudzie wzniesień oraz 430m długości jest idealnym polem do przetestowania umiejętności kierowcy ATV.

Tor Quadowy Gora Kalwaria

Druga Nitka

Druga nitka Toru Quadowego jest jedną z dwóch zaawansowanych tras na w.w. torze. Jej użycie jest zalecane dopiero po przetestowaniu umiejętności kierowcy ATV na pierwszej nitce (szkoleniowej). Długość tej nitki wynosi 920m, a amplituda wzniesień 8 metrów.

Tor Quadowy Gora Kalwaria

Trzecia Nitka

Trzecia nitka Toru Quadowego jest drugą zaawansowaną trasą na Torze Quadowym. Jej użycie jest zalecane dopiero po przetestowaniu umiejętności kierowcy ATV na pierwszej nitce (szkoleniowej). Długość tej nitki wynosi 870m, a amplituda wzniesień 8 metrów.

Tor Quadowy Gora Kalwaria

O Torze

Tor Quadowy jest jednym z trzech elementów głównych obiektu Poligon4x4. Składa się z trzech różnych konfiguracji (nitek), które różnią się od siebie długością oraz poziomem zaawansowania. Nitka pierwsza zwana jest też nitką szkoleniową i jest sugerowana jako pierwszy etap jazdy po Torze Quadowym. Druga i trzecia nitka to konfiguracje bardziej zaawansowane. Sam Tor Quadowy otoczony jest przez Trasę Techniczną, która pozwala na szybkie i łatwe dotarcie do problemu technicznego czy wypadku.

Sprawdź nasze pozostałe tory:

Jesteśmy częścią spółki Emotivo, poznaj inne nasze marki:

Rozpocznijmy współpracę!

Nowe standardy
jakości i bezpieczeństwa

Jednym z głównych założeń projektu Poligon4x4 Offroad Park jest wprowadzenie nowych, wyższych standardów jakości oraz bezpieczeństwa na rynku obiektów offroadowych. Elementy te opracowywane są przez licencjonowanych instruktorów, zawodowych kierowców i zespół specjalistów ds. jakości i rozwoju marek Emotivo Sp. z o.o.

bottom of page