top of page

"Gwiazdy na Offroad 2024 - Razem pokonamy przeszkody" - event charytatywny na Poligon4x4.


 

Już 13 kwietnia 2024 odbędzie się jedyne w swoim rodzaju wydarzenie charytatywne Gwiazdy na Offroad 2024, którego głównym celem jest wsparcie zbiórki na zakup największej w Europie karetki kontenerowej do ratowania dzieci oraz promocja bezpiecznej jazdy. Podstawowymi elementami wydarzenia będą jazdy offroad oraz rywalizacja gwiazd, przeprowadzana pod okiem profesjonalnych instruktorów i zawodników motorsportu. Gwiazdy na Offroad 2024 odbędzie się na największym profesjonalnym Offroad Parku w Polsce - Poligon4x4 w Górze Kalwarii. Organizatorem jest Poligon4x4 oraz Emotivo. 

Podczas wydarzenia

Zaproszone gwiazdy

Na wydarzenie jako uczestnicy zaproszeni zostali aktorzy, influencerzy, twórcy, osoby ze świata telewizji, sportu, estrady oraz media.


Przebieg wydarzenia

 Razem z Tobą pokonamy przeszkodyRazem z Fundacją Fun & Drive Dzieciom, która została stworzona z chęci pomocy najmłodszym, będziemy zbierać na zakup największej w Europie karetki kontenerowej dla dzieci. Tego typu karetka jest czymś nowym w naszym kraju. Jest większa, bezpieczniejsza, bardziej zaawansowana i droższa niż zwykłe ambulansy. W razie wypadku, przewrócenie jej jest niemożliwe, a kontener w łatwy i szybki sposób można przełożyć na nowe podwozie. Karetka posiada możliwość dojścia do małego pacjenta z trzech stron, lepszą izolację termiczną, więcej miejsca dla ratowników i sprzętu medycznego. Jej wnętrze jest wyklejone komiksami i bajkami oraz wyposażona jest w specjalny uchwyt do iPada. Wszystko to ma na celu obniżenie poziomu stresu małego pacjenta podczas transportu.Pierwsza karetka kontenerowa już udziela pomocy poszkodowanym w wypadkach dzieciom i statystycznie ratuje troje dziennie.


Razem pokonamy przeszkody, nie tylko te na drodze, ale również te życiowe - razem możemy sprawić, że dzięki nowoczesnej karetce kontenerowej, dzieci poszkodowane w wypadkach będą miały zwiększone szanse na przeżycie i szybszy powrót do zdrowia. Wesprzyj: https://www.siepomaga.pl/gwiazdy-na-offroad-2024 

Zobacz jak przebiegała rywalizacja w 2023 roku


Event 2023

Ambasadorem wydarzenia w 2023 roku był Grzegorz Duda - kierowca wyścigowy i prezenter telewizyjny, czternastokrotny mistrz Polski w wyścigach i rajdach samochodowych.


Uczestnikami wydarzenia byli: Monika Richardson, Eliza Gwiazda, Konrad Wojterkowski, Przemysław Saleta, Iwona Węgrowska, Milena Rostkowska Gallant, Piotr Mróz, Anna Lucińska, Agnieszka Wasilewska, Karolina Motylewska, Weronika Korol, Marta Wiśniewska, Rafał Jonkisz, Agata Sasinowska, Marta Rentel (@martirenti), Agnieszka Wrona, Dariusz Pick, Kinga Zawodnik, Martyna Rokita, Robert Wrzosek, Piotr Trojan, Marcin Łopucki.


W zeszłym roku podczas wydarzenia, darczyńcy przekazali ponad 31 000 zł na leczenie i rehabilitację dla rodziny Kaczmarczyków, która w wyniku agresji na drodze uległa poważnemu wypadkowi: siepomaga.pl/rodzina-kaczmarczyk


Galeria zdjęć 2023Wybrane publikacje 2023
 

Na największym Offroad Parku w Polsce


Gwiazdy na Offroad 2024 organizujemy na największym profesjonalnym Offroad Parku w Polsce - Poligon4x4. Celem przyświecającym nam przy tworzeniu tego obiektu było wprowadzenie nowych standardów profesjonalizmu i bezpieczeństwa w polskim offroadzie. Obiekt powstał we współpracy z licencjonowanymi instruktorami sportów samochodowych. Stworzony został z myślą o profesjonalistach, ale zaprojektowany z naciskiem na bezpieczeństwo początkujących. Offroad Park składa się z trzech tras i torów: Toru Quadowego o kilku konfiguracjach, Tras Offroad oraz Toru Prezentacyjno-Treningowego o dwudziestu modułach.
 

Partnerzy i patroni
Comments


bottom of page