top of page

"Offroad Gwiazd 2023 - Razem pokonamy przeszkody" - event charytatywny na Poligon4x4.


 

Już w kwietniu celebryci, gwiazdy, twórcy oraz aktorzy zmierzą się z offroadowymi przeszkodami i przetestują swoje umiejętności jazdy w ciężkich warunkach. Głównym elementem wydarzenia Offroad Gwiazd 2023 będzie rywalizacja, przeprowadzana pod okiem profesjonalnych instruktorów i zawodników motorsportu. Głównym celem wydarzenia “Razem Pokonamy Przeszkody”, czyli promocja bezpiecznej jazdy poparta czynami - wsparciem poszkodowanej w wypadku samochodowym rodziny Kaczmarczyków.Już 15 kwietnia odbędzie się jedyne w swoim rodzaju wydarzenie charytatywne Offroad Gwiazd 2023. Naszym głównym celem jest promocja bezpiecznej jazdy - nie tylko poprzez słowa, ale również i czyny. Wraz z nami i gwiazdami możesz aktywnie wesprzeć rodzinę Kaczmarczyków, która w wyniku agresji na drodze, została poważnie poszkodowana w wypadku samochodowym. Offroad Gwiazd 2023 odbędzie się na największym profesjonalnym Offroad Parku w Polsce - Poligon4x4 w Górze Kalwarii. Organizatorami wydarzenia są Hanna Głowacka (pomysłodawczyni VIP Cross) oraz Poligon4x4 Offroad Park.


 

Podczas wydarzenia

Zaproszone gwiazdy

Na wydarzenie jako uczestnicy zaproszeni zostali: Monika Richardson, Eliza Gwiazda, Konrad Wojterkowski, Przemysław Saleta, Iwona Węgrowska, Milena Rostkowska Gallant, Piotr Mróz, Anna Powierza, Aleksandra Kostka, Tomasz Oświecimski, Arkadiusz Janiczek, Anna Lucińska, Edyta Folwarska, Agnieszka Wasilewska, Maja Hyży, Karolina Motylewska, Kamila Ścibiorek, Weronika Korol, Marta Wiśniewska, Małgorzata Tomaszewska, Aleksander Sikora, Rafał Jonkisz, Agata Sasinowska, Marta Rentel (@martirenti), Kamil Przystał i wielu innych.

Przebieg wydarzenia

Wybór zwycięzców


 
Razem z Tobą pokonamy przeszkodyRodzina Kaczmarczyków zmaga się z poważnymi konsekwencjami agresji, która spotkała ich na drodze. Choć Konrad (34 lata) i Karolina (31 lat) wybudzili się ze śpiączki w styczniu 2023, to dalej potrzebują wsparcia szeregu lekarzy i specjalistów. Ich dzieci znajdują się pod opieką babci i cioci. Staś (2.5 roku) w wyniku powikłań po wypadku wymaga całodobowej opieki oraz rehabilitacji w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Staś zaczyna mówić pojedyncze sylaby oraz przełykać rozdrobnione jedzenie.


Razem pokonamy przeszkody, nie tylko te na drodze, ale również te życiowe - razem możemy sprawić, że Konrad i Karolina wrócą do swoich dzieci, a 2,5 letni Staś upora się z konsekwencjami wypadku.


 

Na największym Offroad Parku w PolsceOffroad Gwiazd 2023 organizujemy na największym profesjonalnym Offroad Parku w Polsce - Poligon4x4. Celem przyświecającym nam przy tworzeniu tego obiektu było wprowadzenie nowych standardów profesjonalizmu i bezpieczeństwa w polskim offroadzie. Zwieńczeniem tego celu jest Offroad Gwiazd 2023. Nasz obiekt powstał we współpracy z licencjonowanymi instruktorami sportów samochodowych. Stworzony został z myślą o profesjonalistach, ale zaprojektowany z naciskiem na bezpieczeństwo początkujących. Offroad Park składa się z trzech tras i torów: Toru Quadowego o kilku konfiguracjach, Trasy Offroad z trzema Strefami Freeride oraz Toru Prezentacyjno-Treningowego o dwudziestu modułach.

 


Na wydarzenie możesz przybyć i Ty!Razem pokonamy przeszkody - aktywnie wspierając te słowa i Ty możesz pojawić się na wydarzeniu Offroad Gwiazd 2023 i dołączyć do rywalizacji celebrytów. Aby uzyskać bilet wstępu przelej wybraną przez siebie kwotę, a następnie skontaktuj się z nami na Facebooku (@Poligon4x4), abyśmy mogli zweryfikować Twoją wpłatę.


Bilet na wydarzenie przekażemy pięciu osobom, które dokonały weryfikacji oraz wpłaciły najwyższy datek na rzecz rodziny Kaczmarczyków. Informację o osobach, które uzyskały bilet opublikujemy 11 kwietnia na naszym fanpage na Facebooku oraz w wiadomości prywatnej. 

Partnerzy i patroni wydarzenia
Comments


bottom of page