top of page

Zaproszenie

Serdecznie zapraszamy na wydarzenie „Gwiazdy na Offroad 2024 - Razem pokonamy przeszkody”, które odbędzie się 13 kwietnia (sobota) 2024 roku na Poligon4x4 Offroad Park.Wydarzenie "Gwiazdy na Offroad 2024 - Razem pokonamy przeszkody" to event o charakterze charytatywnym, którego głównymi celami jest promocja bezpiecznej jazdy i wsparcie zbiórki na zakup największej w Europie karetki kontenerowej dla dzieci. Event odbywa się na Poligon4x4 Offroad Park w Górze Kalwarii.


 

Przebieg imprezy:


Głównym elementem wydarzenia są profesjonalne jazdy offroad w bezpiecznych warunkach, w których udział wezmą zaproszeni uczestnicy (aktorzy, osoby ze świata telewizji, sportu, estrady, influencerzy, twórcy oraz media). Wydarzenie ma charakter zamknięty, na które wstęp będą miały tylko osoby zaproszone. Jazdy odbywać się będą autami terenowymi, które poprowadzą uczestnicy pod opieką instruktorów, w których rolę wcielą się między innymi zawodnicy motorsportu. Każdy etap rywalizacji jest oceniany przez instruktora, który przyznaje punkty. Około godziny 15:00 planowane jest zakończenie konkurencji, ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród.

 

Media day


Podczas rywalizacji będzie możliwość przetestowania obiektu Poligon4x4 Offroad Park przez przedstawicieli mediów obecnych na wydarzeniu.

 

Cele eventu:


Naszym głównym celem jest promocja bezpiecznej jazdy - nie tylko poprzez słowa, ale również i czyny. Wraz z gwiazdami i celebrytami będziemy aktywnie promować zbiórkę na zakup karetki kontenerowej, która posłuży dzieciom poszkodowanym w wypadkach.


Więcej informacji o zbiórce na: https://www.siepomaga.pl/gwiazdy-na-offroad-2024 


 

Czas i miejsce:Wydarzenie odbędzie się 13 kwietnia (sobota) 2024 roku, w godzinach 10:00-16:00 na największym Offroad Parku w Polsce - Poligon4x4 (ul. Wojska Polskiego 46, Góra Kalwaria | https://goo.gl/maps/pw4nPxeCehgHagaQA | https://www.poligon4x4.pl/). Tak event na Poligon4x4 wyglądał w zeszłym roku:
 

Potwierdzenie przybycia:


Zapraszamy przedstawicieli mediów do udziału w wydarzeniu Gwiazdy na Offroad 2024. Prosimy o potwierdzenie przybycia do dnia 10.04.2024.

Michał Krasoń | m.krason@emotivo.pl lub +48 535 705 681


Partnerzy wydarzenia:
Comments


bottom of page