top of page

Zaproszenie

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu „Offroad Gwiazd 2023 - Razem pokonamy przeszkody”, które odbędzie się 15 kwietnia (sobota) 2023 roku na Poligon4x4 Offroad Park.


Wydarzenie "Offroad Gwiazd 2023 - Razem pokonamy przeszkody" to event o charakterze charytatywnym, którego głównym celem jest promocja bezpiecznej jazdy i wsparcie zbiórki na rzecz rodziny poszkodowanej w wypadku drogowym. Event odbywa się na Poligon4x4 Offroad Park w Górze Kalwarii. 

Przebieg imprezy:


Głównym elementem wydarzenia są profesjonalne jazdy offroad w bezpiecznych warunkach, w których udział wezmą zaproszeni uczestnicy (aktorzy, influencerzy, osoby ze świata telewizji, sportu, estrady oraz media). Wydarzenie ma charakter zamknięty, na które wstęp będą miały tylko osoby zaproszone. Jazdy odbywać się będą autami terenowymi, które poprowadzą uczestnicy pod opieką instruktorów, w których rolę wcielą się między innymi zawodnicy motorosportu. Każdy etap rywalizacji jest oceniany przez instruktora, który przyznaje punkty. Około godziny 15:00 planowane jest zakończenie konkurencji, ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród.

 

Cele eventu:


Naszym głównym celem jest promocja bezpiecznej jazdy - nie tylko poprzez słowa, ale również i czyny. Wraz z gwiazdami i celebrytami planujemy aktywnie rozpromować zbiórkę na rzecz rodziny Kaczmarczyków, która w wyniku agresji na drodze, została poważnie poszkodowana w wypadku samochodowym.


Więcej informacji o zbiórce na: https://www.poligon4x4.pl/post/rodzina-kaczmarczyk


 

Czas i miejsce:Wydarzenie odbędzie się 15 kwietnia (sobota) 2023 roku, w godzinach 09:00-15:00 na największym Offroad Parku w Polsce - Poligon4x4 (ul. Wojska Polskiego 46, Góra Kalwaria | https://goo.gl/maps/pw4nPxeCehgHagaQA | https://www.poligon4x4.pl/).


 

Potwierdzenie przybycia:


Zapraszamy do udziału w wydarzeniu Offroad Gwiazd 2023. Prosimy o potwierdzenie przybycia do dnia 11.04.2023.

Michał Krasoń | m.krason@emotivo.pl lub +48 535 705 681


Partnerzy wydarzenia:
留言


bottom of page