top of page

Zbiórka: Rodzina Kaczmarczyk

Pomóż rodzinie Kaczmarczyk pokonać przeszkody, wpłać najwyższą darowiznę na siepomaga.pl i weź udział w wydarzeniu Offroad Gwiazd 2023.Rodzina Kaczmarczyk


Rodzina Kaczmarczyków zmaga się z poważnymi konsekwencjami agresji, która spotkała ich na drodze. Choć Konrad (34 lata) i Karolina (31 lat) wybudzili się ze śpiączki w styczniu 2023, to dalej potrzebują wsparcia szeregu lekarzy i specjalistów. Ich dzieci znajdują się pod opieką babci i cioci. Staś (2.5 roku) w wyniku powikłań po wypadku wymaga całodobowej opieki oraz rehabilitacji w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Staś zaczyna mówić pojedyncze sylaby oraz przełykać rozdrobnione jedzenie.


Razem pokonamy przeszkody, nie tylko te na drodze, ale również te życiowe - razem możemy sprawić, że Konrad i Karolina wrócą do swoich dzieci, a 2,5 letni Staś upora się z konsekwencjami wypadku. 

Razem z Tobą pokonamy przeszkody


Razem pokonamy przeszkody - aktywnie wspierając te słowa i Ty możesz pojawić się na wydarzeniu Offroad Gwiazd 2023. Podczas eventu gwiazdy i celebryci zmierzą się w trzyetapowej konkurencji na Poligon4x4. Rywalizacja i presja czasu będzie ich wrogiem, a spokój i bezpieczna jazda przyjacielem - do każdej próby podejdą tylko raz. Choć wydarzenie ma charakter zamknięty, to wspierając rodzinę Kaczmarczyków z nami masz szansę stanąć pośród gwiazd i zobaczyć, jak poradzą sobie w konkurencji.


Aby uzyskać bilet wstępu przelej wybraną przez siebie kwotę, a następnie skontaktuj się z nami na Facebooku (@Poligon4x4), abyśmy mogli zweryfikować Twoją wpłatę.


Bilet na wydarzenie przekażemy pięciu osobom, które dokonały weryfikacji oraz wpłaciły najwyższy datek na rzecz rodziny Kaczmarczyków. Informację o osobach, które uzyskały bilet opublikujemy 11 kwietnia na naszym fanpage na Facebooku oraz w wiadomości prywatnej.Comments


bottom of page